تاج گل و گل آرایی

سفارش تاج گل و گل آرایی کنار مزار

خدمات گل آرایی و تاج گل عروجیان

تماس با عروجیان

صدها سال است که گل نماد عشق و احترام، ادب و وفاداری است و "هدیه دادن گل" برای همه مناسبت ها همیشه بهترین گزینه بحساب می آید. گل در انواع و رنگ های مختلف در تمام فرهنگ و تمدن ها معانی خاص خود را داشته و نیز برای ادای احترام و ابراز عشق و علاقه از سوی شخص یا گروهی به شخص یا گروه دیگری هدیه داده میشود.
فرقی نمی کند که به مجلس ختم برای عرض تسلیت می روید یا به مجلس عروسی برای تبریک و شادباش. به قرار عاشقانه می روید یا جهت افتتاح مکانی خاص. در همه حال معمولا گل در قالب های گوناگون به صورت تکی یا تاج گل همیشه بهترین انتخاب است.

دسته های گل قرمز و زرد
از اینرو صنعت پرورش گل و تزیین گل نیز سال ها نسبت به فرهنگ و سلیقه جامعه تکامل پیدا کرده و در شکل ها و اندازه های گوناگون در قالب یک شاخه گل، دسته گل و حتی تاج گل ارائه میشود.
استفاده از دسته گل و تاج گل در مراسم های گوناگون مخصوصا برگزاری مراسم ترحیم و حتی مراسم یادبود شخص مرحوم جهت تسلی خاطر عزیزان و بازماندگان شخص فوت شده در تمام جوامع مخصوصا در ایران بسیار رواج دارد. ارائه تاج گل یک شیوه بسیار زیبا برای ادای احترام به شخص فوت شده است که البته بدلیل گران بودن آن نسبت به گزینه های دیگر می تواند یک انتخاب خاص محسوب شود.
از آنجا که دسته گل معمولا یا روی زمین یا سنگ قبر قرار میگیرد دوام و عمر کوتاهتری نسبت به تاج گل دارد. تاج گل دارای دو پایه چوبی یا فلزی است که همین باعث میشود با ارتفاع از سطح زمین در کنار سنگ مزار یا در مراسم های یادبودی مانند مراسم ختم یا سالگرد فوت استفاده شود و همچنین چشم انداز بهتری نسبت به دسته گل داشته باشد.

نمونه هایی از تاج گل در ایران

تاج گل در چه زمان هایی کاربرد دارد؟

تاج گل همچون گل و دسته گل در مراسم ها و مناسبت های مختلفی استفاده میشود. تاج گل به دلیل گرانی و قیمت بالایی که دارد معمولا به شخص یا اشخاصی یا رویدادها و مراسم هایی ارائه می شوند که اهمیت زیادی برای آن دارند. 

تاج گل معمولا در این مراسم ارائه می  شود:

  • تاج گل برای مراسم ترحیم
  • تاج برای مراسم عروسی
  • تاج گل جهت افتتاحیه مکانی
  • تاج گل برای رویدادهای مهم
  • تاج برای مراسم خیریه

نمونه هایی از تاج گل های یک طبقه ، دو طبقه و سه طبقه

برگزاری مراسم ترحیم و کنار مزار همراه با تاج گل

گروه عروجیان با 15 سال سابقه تنها نماینده سازمان بهشت زهرای تهران و تنها برگزار کننده تشریفات و مراسم کنار مزار در کمترین زمان و با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت خدماتی چون مانند تدارک تاج گل و گل آرایی ، تهیه حلوا و شیرینی و خرما، مداح و سیستم صوتی، نوشیدنی های سرد و گرم، میز و صندلی و سایبان، میوه در بسته بندی های متنوع، پنکه مهپاش یا میس فن، انواع آبمیوه و آب معدنی و آب آشامیدنی، مهماندار جهت پذیرایی و تدارکات و تهیه ، بازسازی و نظافت سنگ قبر و مقابر خانوادگی  را ارائه می دهد.

تماس با عروجیان

تلفن های دفتر مرکزی
خواهشمند است ترجیحا جهت رزرو تا 72 ساعت قبل از زمان مراسم تماس حاصل فرمایید.
قطعات ۱ الی ۱۱۲
قطعات ۳۰۰ الی ۳۲۸
۵۵۲۲۵۲۵۳-۵۵۲۲۵۳۵۲-۵۵۲۰۱۵۲۱
قطعات ۲۰۱ الی ۲۵۸
۵۵۲۲۵۰۸۵-۵۵۲۲۷۷۷۸
تماس از 9 صبح تا 12 شب