پکیج میوه برای مراسم ختم

پکیج های میوه برای عزاداری و مجالس ختم

زندگی با تمام پستی ها وبلندی هایش، تلخی ها و شیرینی هایش، دروغ ها و صداقتهایش، حقیقیتی به نام "مرگ" را هم نیز دارد که البته مرحله جدیدی از زندگی برای شخص متوفی و لحظات تلخ و دشواری برای بازماندگان او بشمار می رود. 
در زمان مرگ یکی از عزیزانمان معمولا قدرت تفکر و اراده آدمی کم شده و توان انجام امور و تداراکات و تشریفات خاکسپاری و تدفین متوفی از عزیزانش گرفته میشود. چه برسد به پذیرایی از مهمانانی که برای تسلی خاطر بازماندگان حضور یافته اند.

تماس با سازامان عروجیان
معمولا تهیه میوه و شیرینی در ساعات اولیه صبح، جداسازی میوه های رسیده و مرغوب از دیگر میوه ها، شستشو و خشک کردن میوه ها، تهیه بسسته بندی های مناسب جهت مراسم ترحیم و همچینین بسته بندی کردن میوه های انتخاب شده از طرف دیگر زمان بسیار زیادی را از شما گرفته و البته نیروی کاری زیادی را نیز برای انجام این امور بایستی به کار گرفت.
ظروف بسته بندی نیز بایستی از نظر طرح و رنگ برای مراسم های ختم و ترحیم مناسب باشد و همچنین میوه ها باید در اندازه ای انتخاب شوند که به راحتی در ظروف بسته بندی جاسازی شوند.

پکیج میوه مراسم ختم عروجیان با همکاری ام اس پک

گروه عروجیان بهشت زهرا با همکاری "ام اس پک" بستری را جهت ایجاد اشتغالی پایدار برای بیماران ام اس فراهم کرده اند که در این راستا انواع میوه ها و دیگر مواد غذایی را با بسته بندی ویژه و کاملا بهداشتی جهت استفاده در مراسمات گوناگون مانند مراسمات ختم، سالگرد و گرامیداشت عزیزان از دست رفته در اختیار شما قرار می دهند.

انواع پکیج های میوه بسته بندی برای مراسمات عزاداری

جهت رفاه حال شما عزیزان انواع مختلفی از پیکج های پذیرایی مخصوص مراسمات عزاداری مناسب با سلیقه افراد در طرح ها و بسته بندی های گوناگون ارائه شده است که در ادامه بعضی از محبوب ترین آن ها را معرفی می کنیم. 

بسته میوه برای مراسم عزارداری و ختم

بسته ترحیم شامل آبمیوه،کیک و موز

این بسته شامل آب میوه تتراپک میهن ، کیک شیرین عسل ، موز درجه یک و یک عدد کاتلری(چاقو، دستمال کاغذی، نمک) به همراه پاکت ویژه مراسم ختم و بسته بندی محصولات

بسته بندی مبوه های استفاده شده در مراسم های ختم

بسته بندی های مورد استفاده شده  برای بسته بندی میوه ها و دیگر مواد غذایی کاملا بهداشتی هستند که با طرح های متناسب با مجلس ترحیم ارائه شده اند.
 پاکت زیپ کیپ دسته دار سایز 20*30 ویژه مراسم ختم و ترحیم
پاکت زیپ کیپ دسته دار سایز 20*30 ویژه مراسم ختم و ترحیم

 

پاکت بهداشتی زیپ کیپ دسته دار سایز 20*30 ویژه انواع مراسم های بزرگداشت


پکیج پذیرایی برای مراسم ختم

گروه عروجیان تنها نماینده رسمی سازمان بهشت زهرای تهران جهت برگزاری مراسمات و تشریفات کنار مزار و ترحیم با در اختیار داشتن کادری مجرب و متعهد و همچنین با استفاده از جدیدترین تجهیزات و تشکیلات روز دنیا افتخار دارد تا در تلخترین لحظات زندگی در کنار شما باشد. 
برای تهیه یک پکیج پذیرایی کامل بایستی علاوه بر پک میوه برای ترحیم از شیرینی ها، نوشیدنی ها، حوا و خرما نیز استفاده نمایید.

نکاتی پیرامون تهیه پک میوه و شیرینی عزادارای 

شرایط خاص در زمان برگزاری مراسمات ترحیم معمولا فرصت پذیرایی مناسب از مهمامان و حضار را از بازماندگان میگیرد به همین دلیل بایستی هنگام تهیه میوه و  شیرینی و ارائه آنها به مهمانان شرایط زیر را در نظر بگیرید:

  • میوه ها معمولا سیب ، موز، خیار، پرتقال انتخاب میشوند.
  • میوه ها نبایستی بیش از اندازه بزرگ باشند که سبب سنگینی ظرف شده و یا در آن جای نگیرند.
  • در ظرف بسته بندی میوه ها برای مراسم ختم و عزاداری نبایستی از حلوا یا خرما و شیرنی قرار داده شوند.
  • حلوا ، شیرینی و خرما بایستی در ظروف جداگانه ارائه شوند.
  • ظروف بسته بندی حتما مقاوم باشند و از طراحی مناسب جهت پک میوه عزاداری برخوردار باشند.
  • میوه ها بایستی صبح روز مراسم از بازار تهیه شوند و حتما تازه و بدون لک باشند.
  • همراه پک میوه می توانید از چاقو و چنگال یکبار مصرف استفاده کنید.
  • حتما داخل پک میوه دستمال کاغذی ویژه قرار داده شود.

 

تلفن های دفتر مرکزی
خواهشمند است ترجیحا جهت رزرو تا 72 ساعت قبل از زمان مراسم تماس حاصل فرمایید.
قطعات ۱ الی ۱۱۲
قطعات ۳۰۰ الی ۳۲۸
۵۵۲۲۵۲۵۳-۵۵۲۲۵۳۵۲-۵۵۲۰۱۵۲۱
قطعات ۲۰۱ الی ۲۵۸
۵۵۲۲۵۰۸۵-۵۵۲۲۷۷۷۸
تماس از 9 صبح تا 12 شب